MachPro

Machpro to polska firma z branży meblowej, która zajmuje się produkcją maszyn stolarskich oraz technologii wykorzystywanych do wytwarzania mebli. Wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje naszego zespołu pozwalają nam projektować i budować specjalistyczne urządzenia do obróbki drewna z myślą o potrzebach naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawia, że wszystkie współpracujące z nami zakłady zostają wyposażone maszyny dostosowane do ich potrzeb. Co ważne, produkowane przez nas urządzenia ułatwiają i przyśpieszają proces obróbki frontów meblowych przy zachowaniu najwyższej jakości.

Oprócz profesjonalnych maszyn stolarskich proponujemy też niezwykle funkcjonalne regały lakiernicze z gumową powłoką, które doskonale zapobiegają uszkodzeniom frontów. Oferujemy również szereg usług dodatkowych, między innymi gięcie blach, obróbkę skrawaniem, malowanie proszkowe, czy usługi spawalnicze.

Naszym flagowym produktem jest szlifierka krawędziowa MachPro SE01 do płyt MDF to innowacyjna maszyna do szlifowania krawędzi oraz frezowania promieni. Posiada niezwykle precyzyjny system z pneumatycznym dociskiem, dzięki któremu już po jednym przejeździe agregatów poddawany obróbce element jest gotowy do podkładowania albo malowania właściwego.

Zarówno nasze maszyny, jak i regały produkowane są na indywidualne zamówienie.

CzechEnglishGermanPolishSlovak